Αρχική Σελίδα Εργαστήρια Φ.Ε. Απολογιστικά στοιχεία Δραστηριοτήτων ΥΣΕΦΕ 2011-12
Συνάδελφοι, Υπεύθυνοι Σ.Ε.Φ.Ε.

Προκειμένου να συγκεντρωθούν απολογιστικά στοιχεία σχετικά με τη λειτουργία των εργαστηρίων φυσικών επιστημών των σχολείων για το σχολικό έτος 2011-12, θα συμπληρώσετε το κατάλληλο αρχείο Excel με ένα φύλλο εργασίας που έχει τους πρότυπους πίνακες καταγραφής, καθώς επίσης και ένα ερωτηματολόγιο-έκθεση λειτουργίας του εργαστηρίου, λαμβάνοντας υπόψη σας τα πιο κάτω:

Τα κελιά που αφορούν σε σύνολα  (υπάρχει 0) περιέχουν ενσωματωμένες συναρτήσεις και συμπληρώνονται αυτόματα. ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΕ ΘΑ ΓΡΑΨΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΣΕΙΣ.

Παρακαλούμε για την καταγραφή του πραγματικού αριθμού των εργαστηριακών δραστηριοτήτων που πραγματοποιήθηκαν

Παρακαλούμε να μην τροποποιήσετε τη δομή των πινάκων γιατί καθίσταται αδύνατη η ηλεκτρονική επεξεργασία τους.

Επειδή οι ΠΙΝΑΚΕΣ μας εστάλησαν απο το Υπουργείο την Παρασκευή 18 Μαΐου, ζητούμε την κατανόησή σας για το επείγον της συλλογής των απολογιστικών στοιχείων. Είμαστε στη διάθεσή σας για κάθε βοήθεια.

Δεν πρέπει να ξεχνάμε οτι εκτός των άλλων, στηρίζουμε το εργαστηριακό τρίωρο, ΑΚΟΜΗ !!!

file icon doc ΕΚΘΕΣΗ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ ΥΣΕΦΕ

file icon xls ΣΕΦΕ_ΓΥΜΝΑΣΙΑ_2011-12

file icon xls ΣΕΦΕ_ΛΥΚΕΙΑ_2011-12

file icon xls ΣΕΦΕ_ΕΠΑΛ_2011-12

Θα μας αποστείλετε συμπληρωμένο τον πίνακα Excel και το Ερωτηματολόγιο, ηλεκτρονικά στις διευθύνσεις ekfe-aigiou@dide.ach.sch.gr  και ekfe@dide.ach.sch.gr  μέχρι την Παρασκευή 8-6-2012.